LAJMET E FUNDIT

Show more

Biletat e finales deri në 1000 euro? Eduard Grishaj zbulon ku do të mbahet finalja e “BBVA”

Shumë është përfolur se kjo finale e BBV do të mbahet në stadiumin “Air Albani…

Digjet furgoni pas mesnate në Pogradec, detajet e para

Një furgon është përfshirë nga flakë pas mesnate në fshatin Leshnicë të Pograde…

Dita Botërore e Lirisë së Medias, UGSH mesazh: Bashkimi dhe guximi na rikthejnë lirinë tonë të cunguar apo të humbur

Sot në Ditën Botërore të Lirisë së Medias, Unioni i Gazetarëve ka përcjellë një…

A ndikon moti në gjendjen shëndetësore dhe emocionale? Ja e vërteta

Ju jeni hasur shpesh me termin çrregullime emocionale sezonale. Ekspozimi ndaj …

Luiz Ejlli rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon sa herë ka dashur të...

Luiz Ejlli ka zbuluar ditën e sotme se ka dashur që të largohet nga shtëpia më …

Aktori i famshëm i Hollywood-it vjen për herë të parë në Shqipëri dhe gjendet në Himarë

Aktori i mirënjohur i Hollywood ndodhet në Shqipëri. Gazeta Shqip ka siguruar n…

“Zëri i Amerikës”: Shqipëri, shqetësime mbi zhvlerësimin e euros dhe pasojat në ekonomi

“Zëri i Amerikës”- Në Shqipëri, forcimi i monedhës vendase kundrejt euros ka sj…

Bordi i Transparencës vendos çmime të reja të karburanteve

Bordi i Transparencës vendos çmime të reja të karburanteve, ku si rrjedhojë u v…

E përmendi për strategjinë e tij të suksesshme, ish-fituesi i BB në Kanada jep mesazhin e papritur për Luiz Ejllin

Kevin Jacobs, ish-fituesi i Big Brother Vip Canada është bërë kryefja e mediave…

Pezullohet nisja e trageteve nga Durrësi, Drejtoria Detare: Moti përkeqësohet sonte në mbrëmje, dallgët me lartësi deri në 2.5 metra

Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton se mbrëmjen e sotme, 15 Mars, pritet nj…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha

Categories

AKTUALITET

{getBlock} $results={5} $label={aktualitet} $type={block1} $color={#f6e902}

POLITIKË

{getBlock} $results={6} $label={politike} $type={grid1} $color={#f6e902}

SHOWBIZ

{getBlock} $results={6} $label={showbiz} $type={grid1} $color={#f6e902}

OP-ED

{getBlock} $results={6} $label={opinion} $type={grid1} $color={#f6e902}

LIFESTYLE

{getBlock} $results={5} $label={lifestyle} $type={videos} $color={#f6e902}

KULTURË

{getBlock} $results={6} $label={kulture} $type={grid1} $color={#f6e902}

BOTA

{getBlock} $results={5} $label={bota} $type={col-left} $color={#f6e902}

SPORT

{getBlock} $results={5} $label={sport} $type={col-right} $color={#f6e902}

Search This Blog