Chiara dhe Fedez janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Vittoria.

Lajmin emocionues e ka ndarë vetë Fedez me të gjithë ndjekësit e tij në rrjete sociale, ku publikoi një foto të Chiara-s me vogëlushen e tyre në krahë.

“23 mars 2021. Vittoria jonë”, shkroi këngëtari krahas postimit.


Shkruaj një koment

Prapa Para