Një 51 vjeçar ka humbur jetën pasi duke punuar ka rënë aksidenalisht në kontakt me rrymën elektrike.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi SH.SH, 51 vjeç banues në Divjakë, ka qenë duke punuar në soletën e qytetarit me ininciale SH.A, në momentin kur ka ndodhur ngjarja.

Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Njoftimi i plotë Policisë:

U referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për vlerësim pasi shtetasi Sh. Sh., 51 vjeç, banues në Divjakë, duke punuar në soletën e shtetasit Sh. A., ka rënë aksidentalisht në kontakt me rrymën elektrike dhe ka ndërruar jetë.

Shkruaj një koment

Prapa Para