Showing posts from November, 2021

Nënë e bijë nga Gjermania humbin rrugën duke eksploruar territorin Valbonë-Theth

Dy turiste gjermane, nënë e bijë, kanë humbur rrugën në Shqipëri duke eksplorua…

‘Benz-in’ përplaset me makinën e policisë në aksin Dimal-Lushnje, tre të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin nacional Dim…

Donaldi i bëri dhuratë nga shtëpia e BBV për përvjetorin e lidhjes, reagon Bora Zemani

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë dy nga personazhet më të përfolura të moment…

E trishtë! Rrëzohet avioni, këngëtarja e njohur ndërron jetë në moshën 26-vjeçare

Marilia Mendonca, një nga yjet e reja më të njohura të muzikës country në Brazi…

Flasin sinoptikanët: Çfarë e pret Shqipërinë 3 ditët në vijim

Në Shqipëri pritet të mbajë mot kryesisht i vranët në veri dhe me intervale koh…

Shpërthen bombola e gazit brenda shtëpisë, plagosen 3 persona në Korçë

Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një banesë në fshatin Goskovë, n…

Bllokuan rrugën, një person del nga makina dhe qëllon me thikë shoferët e furgonave të shkollës në Tiranë

Një sherr me thika është shënuar ditën e sotme në rrugën “Qemal Stafa”. Dyshohe…

U dhunua barbarisht nga babai 27-vjeçar, del nga reanimacioni 6-vjeçarja, ja si është gjendja e saj shëndetësore

Vajza 6-vjeçare, e cila u dhunua në mënyrë barbare nga babai i saj 27-vjeçar ka…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha