Showing posts from February, 2022

Reshje shiu, por dhe rritje temperaturash, mësoni si do të jetë moti këtë javë

Java pritet e ndryshueshme në aspektin meteorologjik. Dy ditët e para të saj do…

Kukësi likuidon Kastriotin pa probleme, verilindorët besojnë te titulli

Kukësi ka arritur të fitojë me rezultatin 4-0 ndaj Kastriotit në stadiumin “Are…

Grabisnin banesa në zona të ndryshe të Spanjës, arrestohen dy shqiptarë

Dy shqiptarë janë arrestuar gjatë një operacioni të Gardës Civile në Spanjë nën…

Çfarë po ndodh? Dhjetëra kamionë bllokojnë rrugën

Kamionistët kanadezë, të cilët protestojnë për të disatën ditë kundër kufizimev…

I vodhi çantën me sende me vlerë gruas, arrestohet 48-vjeçari në Korçë

Policia e Korçës ka vendosur në pranga një person, si dhe ka proceduar penalish…

Hajdutët hynë në klasë u vjedh kompjuterët nxënësve, mësuesit e ndjekin pas

Dy grabitës me thikë bastisën një gjimnaz, për të vjedhur kompjuterët e nxënësv…

Detaje të rënda nga krimi në Fier, si tentoi autori të fshehë ngjarjen

Policia e Fierit jep detaje nga krimi në familje, i ndodhur mëngjesin e sotëm n…

5 zakone që duhet të përvetësoni në mëngjes për një mënyrë jetese të shëndetshme

A mendoni se ritualet tuaja të mëngjesit ju japin pozitivitet dhe ju bëjnë të n…

Kanosi me armë gjahu dhe dhunoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet 35-vjeçari në Shkodër

Një 35-vjeçar me inicialet K.K ka rënë në pranga, pasi ka kanosur me armë gjahu…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha