Showing posts from February, 2023

Makina aksidenton këmbësoren në Pogradec, 45-vjeçarja transportohet me urgjencë në spital

Aksident në Pogradec. Një mjet tip Benz, me drejtues shtetasin Nerjan Amolli ka…

Habit banorja e “Big Brother Vip”: Me shpatin kemi qenë të lidhur jashtë shtëpisë

Në vazhdimësinë e pyetjeve të mbrëmshme, ishte Luizi ai që ngacmoi pak Nitën li…

Valbona Mema: Kjo është arsyeja e vërtet e largimit tim nga Big Brother Vip

Mbrëmja e sotme e spektaklit të Big Brother Vip nisi me këngëtaren Valbona Mema…

Sërish sherr mes çiftit! Çfarë i vuri përballë Kiarën dhe Luizin këtë herë?

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë debatuar sërish. Ndonëse këto kohë marrëdhënia e…

Valbona Mema reagon sërish pas largimit nga “BBV”

Këngëtarja Valbona Mema, la papritur ditën e djeshme shtëpinë e “Big Brother V…

VIDEO/ Votoi pro Kiarës, Olta nuk përmbahet ndaj Maestros: Do të.....

Në shtëpinë e ”Big Brother ALbania Vip 2”, pas çdo loje të dhënë nga Vëllai i M…

“Finale e parakohshme”, Olta dhe Luizi kokë më kokë në nominim

Pas Luizit, edhe Olta e ka hequr litarin ditën e sotme duke shkuar direkt në no…

Turqia lëkundet sërish nga një tërmet, ja sa ishte magnituda

Një tërmet i ri tronditi të enjten në mbrëmje provincën më jugore Hatay të Turq…

Krushqi me Sabianin? Ja çfarë mendimi ka Robert Aliaj për Kristin dhe Keisin

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip 2 si duket po lind një tjetër dashuri. Pas K…

Tjetër mrekulli në Turqi, burri nxirret i gjallë nga rrënojat pas 300 orësh

Mrekullitë vazhdojnë të ndodhin në Turqi. Pas 13 ditësh nga tërmeti i fuqishëm,…

U futën në shpellë për të rregulluar tubacionin e ujit të pijshëm, asfiksohen dy shtetas, dërgohen me urgjencë në spital

Dy persona janë asfiksuar nga gjeneratori teksa po përpiqeshin të rregullonin t…

Ngarkoi makinën e vjetër me ndihma për Turqinë, ja cfarë ka ndodhur me burrin nga Azerbajxhani

Një burrë nga Azerbajxhani është shpërblyer me një makinë të re nga një biznesm…

Shkoi i dehur, 50-vjeçari dhunon dy infermiere të spitalit të Peqinit

PEQIN- Një 50-vjeçar u arrestua në Peqin pasi ka dhunuar dy infermierë si dhe k…

Aktori i njohur, Can Yaman dhuron 1 milion e 550 mijë euro për të prekurit nga tërmeti

Aktori i njohur, Can Yaman ishte ndër të famshmit që kanë ndihmuar të prekurit…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha