Showing posts from March, 2023

Bordi i Transparencës vendos çmime të reja të karburanteve

Bordi i Transparencës vendos çmime të reja të karburanteve, ku si rrjedhojë u v…

E përmendi për strategjinë e tij të suksesshme, ish-fituesi i BB në Kanada jep mesazhin e papritur për Luiz Ejllin

Kevin Jacobs, ish-fituesi i Big Brother Vip Canada është bërë kryefja e mediave…

Pezullohet nisja e trageteve nga Durrësi, Drejtoria Detare: Moti përkeqësohet sonte në mbrëmje, dallgët me lartësi deri në 2.5 metra

Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton se mbrëmjen e sotme, 15 Mars, pritet nj…

Stresi bën premtimin e madh: Me vullnetin e të madhit Zot do të…

Në darkën e finalistëve në Big Brother Vip Kosova, Stresi u pyet lidhur me pre…

Lumi Vjosa shpallet Park Kombëtar, fiton kauza e aktorit Leonardo DiCaprio. Lumi i fundit i egër në Europë

Pas një debati të gjatë dhe një kauze që përfshiu edhe aktorin Leonardo DiCapri…

Mjeti përplas këmbësorin në Kukës, niset me urgjencë drejt Traumës

Një aksident ka ndodhur parditen e sotme në Kukëës. Paraprakisht bëhet me dije …

Aksident në aksin Tiranë-Fushë Krujë, autobusi me pasagjerë përplaset me makinën

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin Tiranë-Fushë Krujë.  Bëhet m…

Ndërpreu koncertin live, Dafina Zeqiri ndihmon një fanse pasi po i binte të fikët

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, tashmë nuk ka dyshim se është njër…

PAMJET/ Shpërthen vullkani, hi e tym nga mali

Vullkani Merapi në Indonezi ka shpërthyer ditën e djeshme, ndërsa tymi dhe hiri…

Makina përplas këmbësorin, i plagosur në gjende të rëndë niset drejt Traumës

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në dalje të qytetit të Be…

Luizi dhe Olta kanë një aleancë të fshehtë? Gjërat nuk qenka ashtu siç duken!

Dy nga banorët më të komentuar të këtij edicioni të “Big Brother Vip” janë pad…

Rrahu mjekun në spitalin e Gramshit, prangoset autori 59 vjeçar

Një 59 vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Gramshit, pasi akuzoh…

Edicioni i 95 i çmimeve Oscar, ja kur do të mbahet nata e madhe e çmimeve

Hollivudi po përgatitet për edicionin e 95-të të çmimeve Oskar. Filmi fantastik…

Mbeti i bllokuar 6 ditë në mes të dëborës, shpëtohet 81 vjeçari: Hëngra biskota

Christian Jouret i pati humbur shpresat se gjyshi i tij, Jerry, njeriu që në fa…

Benzi del nga rruga në Sarandë dhe përfundon në piceri

Një tjetër aksident ka ndodhur mbremjen e djeshne. Mësohet se pranë Kanalit të …

Zyrtare nga Bordi/ Rritet çmimi i naftës dhe benzinës në vend

Bordi i Transparencës është mbledhur sërish ditën e sotme dhe ka ndryshuar çmim…

Olta nuk kursen ironitë: Luizi do shkojë te pesa nëse nuk e fiton “BBV”

Olta Gixhari është e bindur, se nëse Luizi nuk fiton ‘Big Brother VIP Albania’ …

Kiara paralajmëron Luizit: Qielli me tokën të bashkohen, s’e duroj dot…

Gërhima e Luizit në gjumë ka qenë dhe vijon të jetë shqetësim për banorët, që n…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha