Showing posts from May, 2023

Biletat e finales deri në 1000 euro? Eduard Grishaj zbulon ku do të mbahet finalja e “BBVA”

Shumë është përfolur se kjo finale e BBV do të mbahet në stadiumin “Air Albani…

Digjet furgoni pas mesnate në Pogradec, detajet e para

Një furgon është përfshirë nga flakë pas mesnate në fshatin Leshnicë të Pograde…

Dita Botërore e Lirisë së Medias, UGSH mesazh: Bashkimi dhe guximi na rikthejnë lirinë tonë të cunguar apo të humbur

Sot në Ditën Botërore të Lirisë së Medias, Unioni i Gazetarëve ka përcjellë një…

A ndikon moti në gjendjen shëndetësore dhe emocionale? Ja e vërteta

Ju jeni hasur shpesh me termin çrregullime emocionale sezonale. Ekspozimi ndaj …

Luiz Ejlli rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon sa herë ka dashur të...

Luiz Ejlli ka zbuluar ditën e sotme se ka dashur që të largohet nga shtëpia më …

Aktori i famshëm i Hollywood-it vjen për herë të parë në Shqipëri dhe gjendet në Himarë

Aktori i mirënjohur i Hollywood ndodhet në Shqipëri. Gazeta Shqip ka siguruar n…

“Zëri i Amerikës”: Shqipëri, shqetësime mbi zhvlerësimin e euros dhe pasojat në ekonomi

“Zëri i Amerikës”- Në Shqipëri, forcimi i monedhës vendase kundrejt euros ka sj…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha