Biletat e finales deri në 1000 euro? Eduard Grishaj zbulon ku do të mbahet finalja e “BBVA”

Shumë është përfolur se kjo finale e BBV do të mbahet në stadiumin “Air Albani…

Digjet furgoni pas mesnate në Pogradec, detajet e para

Një furgon është përfshirë nga flakë pas mesnate në fshatin Leshnicë të Pograde…

Dita Botërore e Lirisë së Medias, UGSH mesazh: Bashkimi dhe guximi na rikthejnë lirinë tonë të cunguar apo të humbur

Sot në Ditën Botërore të Lirisë së Medias, Unioni i Gazetarëve ka përcjellë një…

A ndikon moti në gjendjen shëndetësore dhe emocionale? Ja e vërteta

Ju jeni hasur shpesh me termin çrregullime emocionale sezonale. Ekspozimi ndaj …

Luiz Ejlli rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon sa herë ka dashur të...

Luiz Ejlli ka zbuluar ditën e sotme se ka dashur që të largohet nga shtëpia më …

Aktori i famshëm i Hollywood-it vjen për herë të parë në Shqipëri dhe gjendet në Himarë

Aktori i mirënjohur i Hollywood ndodhet në Shqipëri. Gazeta Shqip ka siguruar n…

“Zëri i Amerikës”: Shqipëri, shqetësime mbi zhvlerësimin e euros dhe pasojat në ekonomi

“Zëri i Amerikës”- Në Shqipëri, forcimi i monedhës vendase kundrejt euros ka sj…

Bordi i Transparencës vendos çmime të reja të karburanteve

Bordi i Transparencës vendos çmime të reja të karburanteve, ku si rrjedhojë u v…

E përmendi për strategjinë e tij të suksesshme, ish-fituesi i BB në Kanada jep mesazhin e papritur për Luiz Ejllin

Kevin Jacobs, ish-fituesi i Big Brother Vip Canada është bërë kryefja e mediave…

Pezullohet nisja e trageteve nga Durrësi, Drejtoria Detare: Moti përkeqësohet sonte në mbrëmje, dallgët me lartësi deri në 2.5 metra

Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton se mbrëmjen e sotme, 15 Mars, pritet nj…

Stresi bën premtimin e madh: Me vullnetin e të madhit Zot do të…

Në darkën e finalistëve në Big Brother Vip Kosova, Stresi u pyet lidhur me pre…

Lumi Vjosa shpallet Park Kombëtar, fiton kauza e aktorit Leonardo DiCaprio. Lumi i fundit i egër në Europë

Pas një debati të gjatë dhe një kauze që përfshiu edhe aktorin Leonardo DiCapri…

Mjeti përplas këmbësorin në Kukës, niset me urgjencë drejt Traumës

Një aksident ka ndodhur parditen e sotme në Kukëës. Paraprakisht bëhet me dije …

Aksident në aksin Tiranë-Fushë Krujë, autobusi me pasagjerë përplaset me makinën

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin Tiranë-Fushë Krujë.  Bëhet m…

Ndërpreu koncertin live, Dafina Zeqiri ndihmon një fanse pasi po i binte të fikët

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, tashmë nuk ka dyshim se është njër…

PAMJET/ Shpërthen vullkani, hi e tym nga mali

Vullkani Merapi në Indonezi ka shpërthyer ditën e djeshme, ndërsa tymi dhe hiri…

Makina përplas këmbësorin, i plagosur në gjende të rëndë niset drejt Traumës

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në dalje të qytetit të Be…

Luizi dhe Olta kanë një aleancë të fshehtë? Gjërat nuk qenka ashtu siç duken!

Dy nga banorët më të komentuar të këtij edicioni të “Big Brother Vip” janë pad…

Rrahu mjekun në spitalin e Gramshit, prangoset autori 59 vjeçar

Një 59 vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Gramshit, pasi akuzoh…

Edicioni i 95 i çmimeve Oscar, ja kur do të mbahet nata e madhe e çmimeve

Hollivudi po përgatitet për edicionin e 95-të të çmimeve Oskar. Filmi fantastik…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha