Showing posts with the label kronike

Qëllon me çekiç në kokë kolegun, ndërron jetë në spital 38-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Adana të Turqisë. Një saldator u godi…

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertugrul”

Aktori i njohur turk Ayberk Pekcan i cili ka luajtur në serialin e famshëm &quo…

Humbi jetën në spitalin e Elbasanit, del ekspertiza paraprake e 3-vjeçares

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një vajzë 3 vjeç…

Makina përplas motorin në Divjakë, humb jetën 29-vjeçari

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në Divjakë, ku një automjet…

DJ i njohur shqiptar u nda papritur nga jeta në moshën 27-vjeçare, shoku i tij tregon bisedën e tyre të fundit

Tre ditë më parë, u nda nga jeta në moshë të re DJ nga Prishtina, Erin Godanci.…

Tragjike, 53-vjeçari në Tiranë i jep fund jetës, hidhet nga pallati

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në kryeqytet ku një 53-vjeçar i …

E trishtë! Rrëzohet avioni, këngëtarja e njohur ndërron jetë në moshën 26-vjeçare

Marilia Mendonca, një nga yjet e reja më të njohura të muzikës country në Brazi…

Recepsionisti i hotelit ku vdiqën 4 turistët rusë: I thirra se kishin porositur fruta, kur u futa në dhomë...

Recepsionisti i Hotel “Gloria Palace” në Qerret ku u gjetën të vdekur katër tur…

Drejtor programesh në disa televizione shqiptare, ndahet parakohe nga jeta gazetari Artjan Tepelena

Artjan Tepelena, gazetar dhe drejtor programacioni në disa televizione shqiptar…

E trishtë! Humbi betejën me Covid-19, ndërron jetë gazetari dhe komentatori i njohur sportiv

Një lajm i trishtë është ndarë ditën e sotme ku mësohet se ka humbur jetën në m…

U dërgua për mjekim të specializuar në Turqi, humb jetën 24 vjeçarja, e motra “rrëqeth” me fjalët

24-vjeçarja Xheni Kaba ka humbur jetën ditën e sotme pasi ishte infektuar nga C…

Trishtuese! Ndahet nga jeta aktorja e njohur

Aktorja e njohur për rolet e saj në televizion dhe filma të ndryshëm si “Batman…

Polici ndaloi 21-vjeçarin për kontroll në Lezhë, Aldo Rama i gjuajti me armë, plumbi në zemër i mori jetën (Zbardhet dinamika)

Është zbardhur dinamika sesi ka ndodhur ngjarje e rëndë në Lezhë, ku mbeti i vr…

I vdiq vajza në spitalin e Vlorës pas operacionit, nëna e 23-vjeçares bën rrëfimin tronditës për jetën e tyre

Mesditën e 23 shtatorit në spitalin e Vlorës humbi jetën një vajzë e re, Brisil…

E rëndë në Elbasan, gjendet trupi i pajetë i një personi në qendër të qytetit

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në mes të qytetit të Elbasanit, …

Këngët e saj janë kthyer në hite në gjithë botën, ndahet nga jeta këngëtarja e njohur

Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 76-vjeçare këngëtarja Sarah Dash…

Tragjedia e familjes Gjoka, pas nënës dhe motrave, ndërron jetë dhe djali 11-vjeçar

Është thelluar tragjedia e familjes Gjoka, pasi edhe i mbijetuari i fundit Enri…

U bllokua në galerinë e minierës , gjendet i pajetë pas 5 ditësh minatori Muharrem Plaku

Muharrem Plaku, minatori i Bulqizës që prej 5 ditësh ndodhej i bllokuar Galerin…

Mjeti doli nga rruga dhe përfundoi në kanal, ndërron jetën shoferi 44-vjeçar në Divjakë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është shënuar ditën e sotme në fshatin B…

Trishtuese! Ndahet nga jeta aktorja e njohur

Aktorja e njohur, Jane Powell ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrore në moshën 92…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha