Showing posts with the label lifestyle

Çfarë ndodh me lëkurën tuaj nëse konsumoni arra çdo ditë?

Konsumimi i një gjysmë filxhani arra në ditë mund të ulë nivelet e kolesterolit…

Ky produkt ushqimor që e kemi të gjithë në shtëpi lufton reumatizmën dhe artritin

Ekspertët janë gjithnjë e më të bindur për rolin fantastik të sodës së bukës ku…

Kujdes! Çfarë i ndodh shëndetit tuaj kur përdorni për të dytën herë të njëjtin vaj gatimi?

A përdorni përsëri vajin e gatimit? Sigurisht që është mirë për buxhetin e fami…

Horoskopi i datës 7 Gusht 2021

DASHI  Në shumë raste do hezitoni të veproni gjatë kësaj dite, kur në fakt duhe…

Horoskopi për ditën e enjte, 5 gusht 2021

Dashi Gjatë kësaj dite yjet këshillojnë që të bëni shumë kujdes në punë, pasi d…

Pse pikërisht data 8 gusht është një nga ditët më me fat të vitit?

Nëse besoni në numerologji, manifestime, afirmimet dhe fat, ky lajm është për j…

Horoskopi ditor, 4 Gusht 2021

DASHI  Vështirësitë më të mëdha gjatë kësaj dite do vijnë nga fakti se nuk do m…

Horoskopi për ditën e sotme, 31 korrik 2021

Dashi Një premtim i caktuar romantik që do të bëni këshilloheni që ta mbani sot…

Horoskopi për ditën e sotme, 30 korrik 2021

Dashi Dilni nga modaliteti serioz për një ditë dhe lëreni veten të ndiheni i lu…

Bëni kujdes në këto ditë përvëluese me kondicionerin e makinës, ja cila është temperatura ideale që duhet të mbani kur e ngisni atë

Në temperatura të larta, drejtuesit e mjeteve do të kërkojnë freskim në kondici…

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Çështjet ekonomike do kthehen në një konflikt, probleme dhe në jetën personale

Dashi Do ju rikthehet nje ceshtje e nje pune qe duket sikur po ju hap perseri p…

“Çmendet” këngëtarja e njohur, pas problemeve ligjore zbërthen pantallonat dhe thyen rrjetin pa reçipeta

Pas seancave gjyqësore dhe tensioneve familjare, këngëtarja e njohur Britney Sp…

Horoskopi për ditën e sotme, 25 korrik 2021

Dashi Ndoshta ndjenja juaj e vetëvlerësimit nuk është në nivelin më të lartë dh…

Horoskopi për ditën e sotme, 24 korrik 2021

Dashi Fokusi juaj do të përqendrohet te emocionet tuaja sot, megjithëse përqend…

Horoskopi për ditën e sotme, 23 korrik 2021

Dashi Zakonisht ju pëlqen të jeni shumë i drejtpërdrejtë prandaj mund ta befaso…

Horoskopi për ditën e sotme, 22 korrik 2021

Dashi Veprimi vendimtar nga ana juaj do të ndihmojë në zgjidhjen e një problemi…

Çfarë s’duhet të bëni asnjëherë pasi jeni djegur nga dielli

Me gjithë kujdesin e treguar për lëkurën dhe kremërat e përdorur, ditët e para …

Dhimbja e kokës nga dielli: Simptomat dhe disa mënyra parandalimi

Dhimbja e kokës kur ekspozohesh nga dielli i fortë i muajve të verës është një …

Horoskopi për ditën e mërkurë, 21 korrik 2021

Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të j…

Horoskopi për ditën e sotme, 20 korrik 2021

Dashi Do të zbuloni se jeni në gjendje të përballoni lodhjen e një orari rraska…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha