Showing posts with the label rajoni

Shënohet viktima e parë nga zjarret në Maqedoninë e Veriut. Viktima një grua 59-vjeçare, ishte mbyllur nga paniku në dhomë

Një grua 59-vjeçare nga fshati Çellopek në Komunën e Staro Nagoriçanës, ka humb…

Lidhën dhe rrahën me rrip adoleshentin grek, arrestohen dy të rinj shqiptarë në Greqi

Dy shqiptarë janë arrestuar në Greqi, pasi akuzohen se kanë dhunuar një 16 vjeç…

Temperaturat përvëluese në Greqi, termometri shënon 47 gradë, qeveria merr masa: Puntorët që janë të ekspozuar në diell të ndalojnë punën

Vala e nxehtë prej ditësh ka goditur edhe Greqinë duke bërë që termometri të sh…

Jetonte e vetme në banesën e saj, gjendet e vdekur një 73-vjeçare

Një grua është gjetur e vdekur, mesditën e sotme në rrugën “Ukë Bytyqi” në Priz…

“Më zuri gjumi”/ Me pranga në duar, del fotoja e shoferit që shkaktoi aksidentin tragjik me 10 viktima në Kroaci

Ka mbërritur sot në prokurori shoferi i autobusit me targa të Kosovës që pësoi …

Tragjedi në ujërat e Kretës, fundoset anija me 45 emigrantë nga Lindja e Mesme, autoritetet greke dhe turke kërkojnë trupat

Rojet bregdetare greke dhe turke aktualisht po kërkojnë të paktën 8 persona që …

“Haga”, prokuroria refuzon kërkesën e avokatëve të ish-krerëve të UÇK-së për listën e dëshmitarëve

Në seancën e sotme të zhvilluar në Hagë është kërkuar lista e personave që do…

Gjen vdekjen e papritur ish-zyrtarja e lartë shqiptare, dyshohet se ra nga kati i 5 i banesës

Ditën e sotme është gjetur pa shenja jete një shtetase në Gjilan e cila është i…

Aksident tragjik në Kosovë, një grua ndërron jetë dhe një tjetër plagoset rëndë

Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 04:30 të mëngjesit të sotëm…

Shkuan për vizitë në Deçan, helmohet ish-kryeministri Hardinaj dhe familjarët e tij, ja si është gjëndja shëndetësore e tyre

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ai dhe familja e tij k…

E trishtë/ 5 vjeçarit i bie dritarja në kokë dhe i merr jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Drenas të Kosovës, ku një fëmijë vetëm 5-vj…

Kosova miraton rezolutën për gjenocidin serb në Srebrenicë

Kuvendi i Kosovës ka miratuar sot me asnjë votë kundër rezolutën për njohjen e …

Shpërthen babai i Caroline kundër dhëndrit vrasës: Do t'ia kisha hequr kokën dhe do pranoja dënimin me kënaqësi

Babai i 20-vjeçares Caroline, e cila u vra më 11 maj nga bashkëshorti në Glyk…

Turisti u hidhte pilula vajzave për t’i përdhunuar, shpallet në kërkim nga policia

Një ngjarje e rëndë është konstatuar nga policia greke në ishullin e Mykonos. S…

Vrasja që tronditi Greqinë, avokati tregon kujt i takon vajza 11-muajshe e Caroline

Familja e Caroline, 20-vjeçares e cila u vra nga bashkëshorti i saj në Greqi, p…

Në motel nën shoqërinë e një të moshuare, humb jetën 64-vjeçari shqiptar

Një 64-vjeçar është gjetur i vdekur në një motel në Kosovë. Ngjarja e rëndë ka …

Tërmet i fuqishëm në Greqi me magnitudë 5.7 të shkallës Rihter

Në orët e para të mëngjesit ( rreth 01:00) midis ishujve Nisiros dhe Tilos, n…

Publikohet foto e fundit në celularin e Carolinës natën e vrasjes, çfarë shfaqet në të dhe misteri i saj

Është publikuar fotoja e fundit që 20-vjeçarja britanike Caroline kishte me “Sc…

E rëndë në Greqi, 15 persona i vënë flakën me pishtar një 19-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak pas mesnatës të dielën, 20 qershor në Efk…

Vrasja e 20-vjeçares, policia greke: E kuptuam që në momentin e parë që burri ishte vrasësi

Policia greke ka dyshuar që në fillim se autori i vrasjes së 20-vjeçares, në Gl…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha