Showing posts with the label sociale

U bënë prindër në mënyrë natyrale në moshën 74 dhe 54 vjeç, ju njohim me historinë e pazakontë të çiftit shqiptar

Franko dhe Marjana, përkatësisht 78 dhe 58 vjeç janë prindër të Endersonit 4-vj…

Burri akuzon gruan në emision: Flet me dashnorë e më fëlliqe, burrëria ime humbi sot këtu

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në gjyq” tek E Diela Shqiptare ka qenë Bes…

Mister në Angli, vdesin dhjetëra foshnje

Dhjetëra foshnje kanë vdekur ose kanë pësuar dëmtime të trurit në Nottingham, n…

Aksioni për lirimin e hapësirave publike në vijën bregdetare, pushuesit të shqetësuar: Kemi paguar shezlonget për 10 ditë

Task Forca e veçantë për lirimin e vijës bregdetare ka zbarkuar sot në terren…

U vra në ditën e parë të punës, shqiptarët bëhen bashkë dhe mbledhin para për familjen e 20-vjeçarit

Myzerim Zeneli ishte 20 vjeçari fatkeq, i cili humbi jetën në ngjarjen tragjik…

Prindër mos u bërtisni fëmijëve kur bëjnë gabime, sepse...

Nga Lira Gjika Prindër mos u bërtisni fëmijëve kur bëjnë gabime, pasi i tembni.…

Rezart Prifti deklaratë shokuese: Një vajzë në Lezhë e kishte përdhunuar daja

Pedagogu Rezart Prifti ka rrëfyer detaje nga një histori tronditëse në një nga …

Vazhdon masakra ndaj qenve në vend, hidhen salçiçe të helmuara nëpër rrugë, organizatat ngrenë alarmin

Keqtrajtimet dhe vrasjet e pabesa kundër qenve endacakë janë bërë shumë problem…

“Fluturo tashmë me engjëjt, babi Piro”, Elton Deda bën dedikimin prekës për ndarjen nga jeta të Pirro Manit

Këngëtari Elton Deda ka bërë një dedikim prekës pas vdekjes së regjizorit dhe a…

VIDEO që shokoi rrjetin, dy bletë arrijnë të hapin kapakun e shishes, inteligjenca dhe bashkëpunimi i tyre mahnit shikuesit

Ështe për tu mahnitur se si dy krijesa aq të vogla arrijnë të hapin diçka për …

Gabimet që bëjnë prindërit shqiptar me fëmijët kokëfortë

Kur një fëmijë është kokëfortë, në fakt ai fëmijë ka personalitet dhe karakt…

Rasti shokues që tronditi shqiptarët, motra e madhe abuzon seksualisht me vëllain e vogël

Në emisionin “Ftesë në 5” ditën e sotme është diskutuar për 1 qershorin”, nëse …

Rikthehet seriali i njohur “La Casa de Papel”, kur do transmetohet sezoni i pestë (DATA)

Netflix ka konfirmuar transmetimin për sezonin e pestë të serialit të njohur “L…

Flori Mumajesi prek zemrat e të gjithëve pas humbjes së të ëmës: Hera e parë që nuk më vjen një mesazh nga ty!

Flori Mumajesi u shfaq dje në ekran pas shumë kohësh, për të prezantuar në “Kën…

"Eduko djalin tënd, ndryshe do mësoj vajzën time ta vrasë", qytetarët protestojnë pas skandalit të abuzimit me 15 vjeçaren

Pas ngjarjes së rëndë ku një 15-vjeçare u përdhunua nga i dashuri i saj dhe kat…

Ori Nebiaj tregon nëse do të largohet nga Top Channel, zbulon për herë të parë momentin prekës që i ndodhi gjatë fushatës: Fillova të qaj me dënesë

Moderatorja e njohur Ori Nebijaj ka folur për televizionin dhe kandidimin e saj…

Fatmira Breçani bëhet gjyshe dhe na zbulon emrin e veçantë të nipit

Këngëtarja, Fatmira Breçani është bërë gjyshe dhe ka ndarë lajmin e ëmbël me nd…

E përdhunuan për 5 muaj, zbardhet dëshmia e 15-vjeçares në Mirditë

Historia e tmerrshme e përdhunimit të 15-vjeçares në Mirditë ka tronditur mbarë…

Sonte nata finale e Eurovizionit/ Ja e sata do këndojë Anxhela Peristeri

Në Roterdam të Holandës, sonte në orën 21:00 do të transmetohet live nata fina…

Abuzuan seksualisht dhe shantazhuan të miturën në Mirditë, Gjykata e Lezhës jep vendimin për 5 të ndaluarit

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë ”arrest me burg” për 5 personat që d…

Shiko më shumë Këto ishin të gjitha